Виготовлення рекламних носіїв

З 2017 року ТОВ «ЛЕД Медіа Україна» успішно виробляє рекламні носії різних форматів і призначення. Серед наших клієнтів як великі торгові центри, мережеві магазини і аптеки, так і малий бізнес. Наші виробничі потужності дозволяють виготовити повнокольорові (RGB) і монохромні рекламні носії зовнішнього і внутрішнього застосування

Наші співробітники успішно пройшли навчання у виробників комплектуючих для LED реклами і мають сертифікати, що підтверджують їх професіоналізм. Наша компанія є дилером провідних світових виробників комплектуючих Qiangli LED і Huidu Technology. Ми пишаємося якістю і витривалістю наших виробів!

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Потрібна консультація?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом

ХОЧЕТЕ
ПРАЦЮВАТИ
З НАМИ?

НАШІ КОНТАКТИ

м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
м. Київ Столичне шосе 103