Монтаж

ЛЕД Медіа Україна здійснює повний спектр послуг з установки світлодіодних екранів, медіафасадов, медіавітрін, що біжать рядків і LED табло різної конфігурації. Всі фахівці нашої компанії мають необхідну кваліфікацію, а також досвід монтажних робіт, в тому числі на висоті. Ми даємо гарантію на стійкість і витривалість кріплення, для висотних робіт ми залучаємо автовишку і промислових альпіністів.

Будь то рядок, що біжить для магазину, медіавітріна у вікні або екран на даху ТЦ, наші фахівці виконають акуратний і міцний монтаж. Ваш спокій і безпеку - наша турбота!

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Потрібна консультація?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом

ХОЧЕТЕ
ПРАЦЮВАТИ
З НАМИ?

НАШІ КОНТАКТИ

м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
м. Київ Столичне шосе 103

Нажмите!

Arrow Icon
Video Widget Preview
Play Icon
Связаться с нами