Налаштування

Технічні фахівці компанії ЛЕД Меди Україна проходять онлайн навчання у провідних виробників контролерів для світлодіодних екранів. Тому ми готові виконати повну настройку екрана, включаючи оптимізацію енергоспоживання, онлайн трансляцію відеоконтенту і інші функції.

Для клієнтів ТОВ «ЛЕД Медіа Україна» хочемо нагадати, що після виготовлення все носії LED реклами обов'язково тестуються при максимальному навантаженні. Ми виконуємо повну настройку вироби по вашим побажанням - регулювання яскравості, настройку відображення відеоконтенту, зображень, текстової інформації, коректного відображення дати, часу, температури. Наша мета - зробити Вашу рекламу максимально привабливою і ефективною!

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Потрібна консультація?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом

ХОЧЕТЕ
ПРАЦЮВАТИ
З НАМИ?

НАШІ КОНТАКТИ

м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
м. Київ Столичне шосе 103