Ремонт

Сервісний центр ЛЕД Медіа Україна надає послуги з ремонту носіїв LED реклами всіх типів і розмірів (рядків, що біжать, лід табло, касет для стел АЗС, відеоекранів). Також ми виробляємо оновлення і обслуговування світлодіодних екранів будь-яких виробників.

Ремонт здійснюється на базі виробничих потужностей ТОВ «ЛЕД Медіа Україна» і на виїзді. Технічна бригада має в розпорядженні необхідні інструменти і комплектуючі для швидкого і якісного ремонту.

Якщо ви вважаєте за краще не витрачати час на вирішення питань з ремонтом LED реклами, пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування. Технічні фахівці виконають всі необхідні роботи для стабільного функціонування світлодіодного екрану та інших рекламних носіїв:

Стабільна робота реклами - стабільний фінансовий результат вашого бізнесу!

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Потрібна консультація?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом

ХОЧЕТЕ
ПРАЦЮВАТИ
З НАМИ?

НАШІ КОНТАКТИ

м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
м. Київ Столичне шосе 103

Нажмите!

Arrow Icon
Video Widget Preview
Play Icon
Связаться с нами