Продукція Led Media

Повнокольорові LED екрани

LED екран (світлодіодний екран, LED відеоекран) став найпопулярнішим видом реклами в Україні та світі. Через постійне користування смартфонами, ноутбуками та іншими гаджетами люди просто не помічають звичайні вивіски, банери і лайтбокси. Якщо вам потрібна яскрава ефективна реклама, яка відразу після установки приваблює клієнтів, то ваш вибір - це рекламний LED екран.

Чому світлодіодний екран краще
замовити у ТОВ ЛЕД Медіа Україна?

Повнокольорові LED екрани діляться на:

ЗОВНІШНІ (всепогоднІ, OUTDOOR) повнокольорові LED ЕКРАНИ

Зовнішній (всепогодній) повнокольоровий LED екран все частіше використовується замість банерів, лайтбоксів, статичних вивісок. Він може монтуватися на фасаді, даху, козирку будівлі, на стійці білборда. Такий повноколірний відеоекран відмінно працює в вітрині і вікні.

Чим світлодіодний екран для зовнішньої реклами краще за інших носіїв?

• Відтворення відео, зображень і динамічного тексту дозволяє залучити перехожих і донести будь-яку інформацію
• Здача в оренду часу на LED екрані для відтворення рекламних роликів
• Успішне функціонування в кліматичних умовах від -40 і до +50
• Яскраві світлодіоди на LED екрані прекрасно відображають інформацію навіть в сонячну погоду
• Інформація читається з відстані до 300 м
• Немає необхідності в додаткових приміщеннях для обслуговування, системах вентиляції і керуючих пристроях

ВНУТРІШНІ (інтер'єрні) повнокольорові екрани

Внутрішні (інтер'єрні) світлодіодні екрани мають менший крок пікселя і високої розподільчої здатності, тому зображення виходить яскравим і чітким навіть під штучним освітленням. Такі екрани використовуються в ритейлі, HoReCa, холах адміністративних будівель і офісів для створення неповторного стилю. І, звичайно, щоб відобразити необхідну інформацію - відеоролики в запису і відео онлайн, фото.

Встановити відеоекран можна в вітрині і всередині бутиків в ТЦ, на стіні, на стелі, навколо колони, підвісити до стелі. Набирає популярності медіаштендер - окремий LED екран, який можна переносити.

Потрібна консультація?

Виникли питання?

Що ми можемо вам ще запропонувати

Наші послуги

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

FAQS

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЛЕД Медіа Україна дає 1 рік ПОВНОЇ гарантії (на комплектуючі та збірку) з дня продажу (установки). Для продовження гарантії пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

Для керування вам знадобиться встановити на смартфон / ноутбук спеціальну програму. Навчання управлінню входить у вартість екрану. Також є серія безкоштовних відеоуроків.

Зовнішні (outdoor) рекламні носії виготовляються за стандартом IP65. Така вулична LED реклама не боїться снігу, дощу, вітру, морозу, спеки. Робоча температура -35 ° С + 45 ° С, вологість: 5% - 85%.

У будь-який час доби LED рекламу видно до 300 м. Для більшості випадків достатньо стандартної яскравості, а для LED екранів на сонячній стороні рекомендується яскравість щонайменше 6000 кд.

Доставка виробів здійснюється компаніями Нова Пошта, Delivery в спеціальній обрешітці.

Також ми пропонуємо послугу All inclusive: доставка + установка + підключення + навчання на місці співробітниками ЛЕД Медіа Україна.

Зв'язатися з нами

  ХОЧЕТЕ
  ПРАЦЮВАТИ
  З НАМИ?

  НАШІ КОНТАКТИ

  м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
  м. Київ Столичне шосе 103

  Нажмите!

  Arrow Icon
  Video Widget Preview
  Play Icon
  Связаться с нами