Продукція Led Media

Медіафасади

LED медіафасади - це інноваційно, мегапрівлекательно і економічно вигідно! По суті це величезний напівпрозорий LED екран полегшеної конструкції. Його можна встановити на фасаді з вікнами, Така конструкція зручна для втілення сміливих дизайнерських ідей, яскрава і динамічна.

Особливості LED медіафасадів:

 1. Пропускає повітря, не порушує теплоізоляцію і вентиляцію стін будівлі.
 2. Не затемнює приміщення при установці поверх вікон, не загороджує вид з вікон зсередини.
 3. Може бути встановлений на частину будівлі або на всю стіну цілком.
 4. Завдяки модульній конструкції, площа LED медіафасади практично не обмежена.
 5. Не вимагає посилення несучих конструкцій, зручний в обслуговуванні.
 6. Можливий монтаж на будівлю зі складними геометричними архітектурними формами.

Навіщо встановлювати LED медіафасади? Це може бути ультрасучасний дизайн, який демонструє фірмовий стиль компанії (якщо ми говоримо про невеликій площі). Або це вкладення грошей в рекламну площу і отримання прибутку від продажу рекламного часу, тому що LED медіафасади завжди буде в центрі уваги. Будь-відеоконтент буде виглядати соковито і привабливо.

ТОВ «ЛЕД Медіа Україна» надає весь комплекс послуг: від розробки проекту до запуску та сервісного обслуговування медіафасади. Він може бути встановлений як до запуску будівлі в експлуатацію, так і через час після будівництва - обмежень для монтажу немає ніяких.

Будь-яка форма оплати, працюємо з ПДВ. Особливі умови для девелоперських компаній і проектних організацій.

Чекаємо на ваш дзвінок, щоб втілити в життя оригінальні дизайнерські й архітектурні рішення.

Потрібна консультація?

Виникли питання?

Що ми можемо вам ще запропонувати

Наші послуги

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

FAQS

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЛЕД Медіа Україна дає 1 рік ПОВНОЇ гарантії (на комплектуючі та збірку) з дня продажу (установки). Для продовження гарантії пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

Для керування вам знадобиться встановити на смартфон / ноутбук спеціальну програму. Навчання управлінню входить у вартість екрану. Також є серія безкоштовних відеоуроків.

Зовнішні (outdoor) рекламні носії виготовляються за стандартом IP65. Така вулична LED реклама не боїться снігу, дощу, вітру, морозу, спеки. Робоча температура -35 ° С + 45 ° С, вологість: 5% - 85%.

У будь-який час доби LED рекламу видно до 300 м. Для більшості випадків достатньо стандартної яскравості, а для LED екранів на сонячній стороні рекомендується яскравість щонайменше 6000 кд.

Доставка виробів здійснюється компаніями Нова Пошта, Delivery в спеціальній обрешітці.

Також ми пропонуємо послугу All inclusive: доставка + установка + підключення + навчання на місці співробітниками ЛЕД Медіа Україна.

Зв'язатися з нами

  ХОЧЕТЕ
  ПРАЦЮВАТИ
  З НАМИ?

  НАШІ КОНТАКТИ

  м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
  м. Київ Столичне шосе 103

  Нажмите!

  Arrow Icon
  Video Widget Preview
  Play Icon
  Связаться с нами