Продукція Led Media

LED табло обмін валют

Обмін валют - висококонкурентний ніша. Як виділитися для перехожих людей? Як клієнт за кермом помітить пункт обміну валют? Рішення - це динамічний LED табло.

Його переваги:

 • висока яскравість як вночі, так і вдень в сонячну погоду. А тому LED табло помітно здалеку (до 300 м) навіть з протилежного боку вулиці;
 • зручність управління і зміни курсів за 1 хвилину зі смартфона або ноутбука;
 • індивідуальне виготовлення за вимогами замовника: розмір, кількість валют, кольору вибираєте ви;
 • міцність - LED табло набагато довговічніше композитних вивісок і лайтбоксів, тому що виготовляються з водостійких міцних матеріалів, що вимагають мінімум обслуговування та ремонту;
 • економність споживання електроенергії, довговічність (LED табло розраховані на цілодобову роботу).

ТОВ "ЛЕД Медіа Україна" спеціалізується у виробництві і монтажі світлодіодних табло обміну валют. Можлива будь-яка форма оплати. Працюємо з ПДВ.

Також пропонуємо особливі умови для мережевих клієнтів:

 1. знижки 5% на однотипні вироби від 3 шт.
 2. знижка 15% на післягарантійне сервісне обслуговування LED табло від 3 шт.

Для прорахунку вартості, а також укладення договорів на сервісне обслуговування, ви можете зв'язатися з нашими менеджерами.

Лед табло може бути:

 • одностороннім і двостороннім;
 • внутрішнім і зовнішнім;
 • одноколірним, комбінованим або повнокольоровим.

Потрібна консультація?

Виникли питання?

Що ми можемо вам ще запропонувати

Наші послуги

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

FAQS

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЛЕД Медіа Україна дає 1 рік ПОВНОЇ гарантії (на комплектуючі та збірку) з дня продажу (установки). Для продовження гарантії пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

Для керування вам знадобиться встановити на смартфон / ноутбук спеціальну програму. Навчання управлінню входить у вартість екрану. Також є серія безкоштовних відеоуроків.

Зовнішні (outdoor) рекламні носії виготовляються за стандартом IP65. Така вулична LED реклама не боїться снігу, дощу, вітру, морозу, спеки. Робоча температура -35 ° С + 45 ° С, вологість: 5% - 85%.

У будь-який час доби LED рекламу видно до 300 м. Для більшості випадків достатньо стандартної яскравості, а для LED екранів на сонячній стороні рекомендується яскравість щонайменше 6000 кд.

Доставка виробів здійснюється компаніями Нова Пошта, Delivery в спеціальній обрешітці.

Також ми пропонуємо послугу All inclusive: доставка + установка + підключення + навчання на місці співробітниками ЛЕД Медіа Україна.

Зв'язатися з нами

  ХОЧЕТЕ
  ПРАЦЮВАТИ
  З НАМИ?

  НАШІ КОНТАКТИ

  м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
  м. Київ Столичне шосе 103