Продукція Led Media

LED пілони, відеостойкі

LED пілон (відеостойка, медіаштендер) - це компактний LED екран з високою роздільною здатністю в надійному корпусі. Він встановлений на власну опору і готовий до роботи. Завдяки такій мобільності LED пілон можна використовувати в холі торгового центру як додаткову рекламну площу, привертати увагу відвідувачів HoReCa, біля входу в магазин або всередині нього, при проведенні виступів, конференцій.

Ще одна перевага LED пілона в тому, що це вид світлодіодним реклами стандартного сіті-формату. Він зручний в муніципальних будівлях, аеропортах, на вокзалах, в пішохідних зонах зовні і всередині приміщень.

На LED пілоні можна відображати різні види контенту, аж до онлайн трансляції. У нашому портфоліо є виготовлення LED медіаштендера в елітний магазин дверей для візуалізації моделей, які сподобалися замовнику.

Для внутрішнього оформлення підійдуть також інтер'єрні LED екрани, медіаколонни, які залучають оригінальною формою, спліт-екрани - це кілька LED пілонів або стаціонарних екранів, об'єднаних одним контентом, екрани нестандартних форм.

Головне, на що звертають увагу технічні фахівці ТОВ «ЛЕД Медіа Україна», - це якість і акуратність зборки наших виробів. Ми намагаємося втілити в життя будь-які технічно складні побажання наших клієнтів і раді, що нас рекомендують!

Потрібна консультація?

Виникли питання?

Що ми можемо вам ще запропонувати

Наші послуги

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

FAQS

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЛЕД Медіа Україна дає 1 рік ПОВНОЇ гарантії (на комплектуючі та збірку) з дня продажу (установки). Для продовження гарантії пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

Для керування вам знадобиться встановити на смартфон / ноутбук спеціальну програму. Навчання управлінню входить у вартість екрану. Також є серія безкоштовних відеоуроків.

Зовнішні (outdoor) рекламні носії виготовляються за стандартом IP65. Така вулична LED реклама не боїться снігу, дощу, вітру, морозу, спеки. Робоча температура -35 ° С + 45 ° С, вологість: 5% - 85%.

У будь-який час доби LED рекламу видно до 300 м. Для більшості випадків достатньо стандартної яскравості, а для LED екранів на сонячній стороні рекомендується яскравість щонайменше 6000 кд.

Доставка виробів здійснюється компаніями Нова Пошта, Delivery в спеціальній обрешітці.

Також ми пропонуємо послугу All inclusive: доставка + установка + підключення + навчання на місці співробітниками ЛЕД Медіа Україна.

Зв'язатися з нами

  ХОЧЕТЕ
  ПРАЦЮВАТИ
  З НАМИ?

  НАШІ КОНТАКТИ

  м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
  м. Київ Столичне шосе 103

  Нажмите!

  Arrow Icon
  Video Widget Preview
  Play Icon
  Связаться с нами