Продукція Led Media

LED медіавивіски

Для будь-якого бізнесу, особливо ритейлу та сфери послуг, важливо, щоб вивіска привертала увагу. Незважаючи на карантинні заходи, попит на медіавивіски зростає. Цьому є кілька причин.

Перехожі просто не помічають звичайні статичні вивіски через постійне користування гаджетами. Відвернувшись на телефон, клієнт може пройти повз магазин або офісу. Рішення - LED медіавивіска з динамічним контентом. Вона привертає в кілька разів більше уваги, а значить, збільшує продажі.

Ціна LED медіавивісок успішно конкурує з ціною на світлові короби, композитні та інші види вивісок, споживає мало електрики, і тільки на медіавивісці ви зможете змінити зміст - відтворити відеоролик про товар, привітати зі святом, повідомити про акції.

У компанії ЛЕД Медіа Україна ви можете замовити будь-який розмір медіавивіски, а також вибрати колір світлодіодів (повнокольоровий, одноколірна або комбінована).

Приваблива LED медіавивіска викликає повагу до вашої компанії. А ми поважаємо ваш час. Завдяки власному експорту якісних комплектуючих і професіоналізму співробітників, ми підтримуємо 1 рік (пакет «Стандарт») або 2 роки повної гарантії (пакет «Преміум»). Також укладаємо договір на сервісне обслуговування на всій території України.

Один з найбільш поширених питань - чи витримує зовнішня LED медіавивіска дощ і сніг? - Так! Температура від +45 до -35, дощ, злива, хуртовина їй не страшні. Яскраві світлодіоди дозволяють побачити інформацію з 300 м і в туман, і в сонячну погоду.

Інтер'єрні LED медіавивіски вигідно виділяються в торговому центрі серед шуму і яскравого світла. Популярність набирають і LED медіавітріни, розміщені за склом або у віконному отворі, якщо це зовнішнє виріб.

Залишилися питання? Менеджери ЛЕД Медіа Україна готові на них відповісти і запропонувати якісний виріб по Вашому бюджету. Замовити можна по телефону або написати ваші побажання в будь-якому зручному мессенджере. Можлива будь-яка форма оплати. Працюємо з ПДВ.

У вартість включено навчання зміни інформації на LED медіавивісці. Ви зможете зробити це самостійно за все за пару хвилин!

LED медіавивіска - це реклама XXI століття. Запрошуємо вас йти в ногу з часом разом з нами!

Потрібна консультація?

Виникли питання?

Що ми можемо вам ще запропонувати

Наші послуги

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

FAQS

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЛЕД Медіа Україна дає 1 рік ПОВНОЇ гарантії (на комплектуючі та збірку) з дня продажу (установки). Для продовження гарантії пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

Для керування вам знадобиться встановити на смартфон / ноутбук спеціальну програму. Навчання управлінню входить у вартість екрану. Також є серія безкоштовних відеоуроків.

Зовнішні (outdoor) рекламні носії виготовляються за стандартом IP65. Така вулична LED реклама не боїться снігу, дощу, вітру, морозу, спеки. Робоча температура -35 ° С + 45 ° С, вологість: 5% - 85%.

У будь-який час доби LED рекламу видно до 300 м. Для більшості випадків достатньо стандартної яскравості, а для LED екранів на сонячній стороні рекомендується яскравість щонайменше 6000 кд.

Доставка виробів здійснюється компаніями Нова Пошта, Delivery в спеціальній обрешітці.

Також ми пропонуємо послугу All inclusive: доставка + установка + підключення + навчання на місці співробітниками ЛЕД Медіа Україна.

Зв'язатися з нами

  ХОЧЕТЕ
  ПРАЦЮВАТИ
  З НАМИ?

  НАШІ КОНТАКТИ

  м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
  м. Київ Столичне шосе 103