Продукція Led Media

Біжучі рядки, Led табло

Ви хочете, щоб ваш бізнес був помітний з відстані 300 м і клієнти легко вас знаходили? Світлодіодний біжучий рядок або LED табло окупиться за 2-4 тижні.

Що таке світлодіодний біжучий рядок?

Це рекламний носій, інформаційне поле якого зібрано з світлодіодних дисплеїв. Завдяки цьому на рухомому рядку можна виводити текст, зображення, анімацію. Головна відмінність такої реклами від статичної (банери, лайтбокси) - це динамічність виведення інформації. Текст "біжить" завдяки різним ефектам, тим самим залучаючи перехожих.

Лед табло, як правило, складається з 3 і більше рядків (наприклад, табло обміну валют, електронний розклад). При Вашому зверненні наш менеджер обов'язково уточнить, яке завдання має виконувати лед табло і місце монтажу (зовнішнє або для приміщень), і підбере Вам найзручніший формат.

Надішліть фото місця монтажу біжучого рядка (фасад, вітрина, вікно, стіна) в viber, Telegram, WhatsApp або Messenger, і ми зробимо для вас безкоштовну візуалізацію.

Вартість рухомого рядка залежить від розміру інформаційного поля (довжина кратно 32 см, висота кратно 16 см), кольору (червоний, синій, білий, жовтий, зелений) і управління (USB, LAN, WiFi).

Як вибрати розмір, колір і управління?

1. Розмір інформаційного поля біжучого рядка в ширину кратне 32 см, в висоту кратне 16 см. Тобто ширина інформаційного поля може бути 96 см, 128 см, 160 см, 192 см, 224 см і т.д. Висота - 16 см, 32 см, 38 см, 64 см і т.д.
2. Біжучий рядок може бути одноколірної (червоної, білої, синьої, зеленої, жовтої) або комбінованої (синій і жовтий, червоний і жовтий і т.д.).
3. Зручність управління: якщо рядок буде високо, зручно WiFi або LAN. Якщо немає мережі WiFi, можна USB або LAN. Для табло обміну валют ми рекомендуємо LAN.

Як програмується біжучий рядок?

Біжучий рядок програмується на комп'ютері (смартфоні) за допомогою спеціальної програми. Потім, в залежності від управління, програма скидається в контролер. USB - за допомогою флеш-накопичувача, LAN - за допомогою кабелю, WiFi - безпосередньо з комп'ютера або смартфона.

Як змінити біжучий рядок?

Ви зможете змінити програму біжучого рядка за допомогою ноутбука (смартфона) і залити її в рядок, що біжить самостійно. У вартість біжучого рядка входить навчання зміни програми. Також для наших клієнтів ми записали докладні відеоуроки, які доступні в інстаграм і ютуб.

Потрібна консультація?

Виникли питання?

Що ми можемо вам ще запропонувати

Наші послуги

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

FAQS

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЛЕД Медіа Україна дає 1 рік ПОВНОЇ гарантії (на комплектуючі та збірку) з дня продажу (установки). Для продовження гарантії пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

Для керування вам знадобиться встановити на смартфон / ноутбук спеціальну програму. Навчання управлінню входить у вартість екрану. Також є серія безкоштовних відеоуроків.

Зовнішні (outdoor) рекламні носії виготовляються за стандартом IP65. Така вулична LED реклама не боїться снігу, дощу, вітру, морозу, спеки. Робоча температура -35 ° С + 45 ° С, вологість: 5% - 85%.

У будь-який час доби LED рекламу видно до 300 м. Для більшості випадків достатньо стандартної яскравості, а для LED екранів на сонячній стороні рекомендується яскравість щонайменше 6000 кд.

Доставка виробів здійснюється компаніями Нова Пошта, Delivery в спеціальній обрешітці.

Також ми пропонуємо послугу All inclusive: доставка + установка + підключення + навчання на місці співробітниками ЛЕД Медіа Україна.

Зв'язатися з нами

  ХОЧЕТЕ
  ПРАЦЮВАТИ
  З НАМИ?

  НАШІ КОНТАКТИ

  м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
  м. Київ Столичне шосе 103