Повнокольорові Led екрани

Повнокольорові LED екрани захищені від вологи і пилу. Це відмінна рекламна площа, яку видно з великої відстані. На LED екранах можна відтворювати відеоконтент онлайн і в запису. LED Media Ukraine має великий досвід установки таких відеоекранів на фасаді, козирку і даху будівлі, опори білборда.

Медіавивескі

Медіавивеска – це вдале рішення для рітейлу, сфери послуг, HoReCa. Така вивіска довговічна і помітна в будь-яку погоду, вночі і вдень. Тепер ви не будете обмежуватися тільки назвою: фото асортименту, відео про акції, графік роботи, номер телефону – все це може транслюватися цілодобово для збільшення потоку клієнтів.

Обмін валют

Електронне табло – must have для банку, ломбарду або пункту обміну валют. Ви будете відрізнятися від конкурентів привабливою яскравою рекламою і зможете швидко змінювати інформацію на табло за допомогою смартфона. Компанія LED Media Ukraine виготовляє комбіновані (2-3 кольори) і повнокольорові табло. Ось деякі з них.

Медіавітріни

Медіавітріни встановлюються в вітринні вікна або віконні прорізи. Ви зможете міняти вітринну композицію хоч кожен день! Підходять для відтворення відеореклами, привабливою анімації, що біжить тексту. Завдяки контрастності і яскравості такі вітрини користуються успіхом в ТЦ. Вони привертають увагу покупців і комфортні для очей навіть при яскравому штучному освітленні.

ХОЧЕТЕ
ПРАЦЮВАТИ
З НАМИ?

НАШІ КОНТАКТИ

м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
м. Київ Столичне шосе 103

Нажмите!

Arrow Icon
Video Widget Preview
Play Icon
Связаться с нами