Сервісне обслуговування

Сервісний центр ЛЕД Медіа Україна здійснює гарантійне та післягарантійне обслуговування та ремонт рекламних носіїв. Для клієнтів ЛЕД Медіа Україна діє повна гарантія протягом 1-го року (пакет «Стандарт») або 2-х років (пакет «Преміум») на всі вироби.

Уклавши з ТОВ «ЛЕД Медіа Україна» договір на сервісне обслуговування, ви заощадите час на вирішення інших важливих питань. Наші фахівці регулярно проводять:

Технічна бригада зможе виїхати на терміновий ремонт, у вихідні дні за домовленістю. Ваша реклама буде працювати і приносити стабільний прибуток!

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

Потрібна консультація?

Зв'яжіться з нами будь-яким зручним для вас способом

ХОЧЕТЕ
ПРАЦЮВАТИ
З НАМИ?

НАШІ КОНТАКТИ

м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
м. Київ Столичне шосе 103

Нажмите!

Arrow Icon
Video Widget Preview
Play Icon
Связаться с нами