Продукція Led Media

LED медіавітріни

LED медіавітріни все частіше можна побачити у вітринах магазинів на вулицях і в торгових центрах. Вони набагато яскравіше жк-панелей, динамічні, а головне - максимально привабливі. Основне завдання LED медіавітрін - вихопити увагу потенційного клієнта на жвавій вулиці або алеї ТЦ. З чим вони успішно справляються завдяки своїм особливостям:

 • яскравість забезпечують якісні комплектуючі. Незважаючи на те, що LED медіавітріна знаходиться за склом в приміщенні, ми використовуємо яскравий вуличний модуль;
 • для бутиків і магазинів в торгових центрах ми приділяємо особливу увагу акуратності збірки і чіткості зображення, що має приваблювати покупця з яскраво освітленій алеї ТЦ;
 • розмір медіавітріни підлаштовується під технічні вимоги замовника. Одна з переваг LED - відсутність видимих ​​стиків на полотні вироби будь-якого розміру, чого не скажеш про жк-панелях;
 • зручність поновлення відеоконтенту, графіки і тексту, відтворення без зависань. Для мережевих магазинів управління може бути організовано через хмару або віддалений доступ.

Щоб відповісти на питання по монтажу і зробити візуалізацію LED медіавітріни, запрошуємо вас поспілкуватися з нашими менеджерами. Вони врахують розташування вітрини, кут і дальність перегляду, яскравість сонячного світла і інші чинники, від яких залежить вибір комплектуючих. Для вау-ефекту дуже важливо створення динамічного відеоряду з контрастними і чіткими картинками.

ТОВ «ЛЕД Медіа Україна» має великий досвід в збірці і установці зовнішніх та інтер'єрних LED медіавітрін. Ми впевнені в їх надійності і боргом терміні служби. Після установки LED реклами наші клієнти відзначають збільшення потоку клієнтів і зростання продажів. Чого і вам бажаємо!

Потрібна консультація?

Виникли питання?

Що ми можемо вам ще запропонувати

Наші послуги

НАШІ ПРІОРИТЕТИ

Чому обирають нас .

КОМАНДА ПРОФЕСІОНАЛІВ

Фахівці LED Media Ukraine постійно навчаються на курсах від провідних світових виробників LED реклами, щоб реалізувати технічні завдання будь-якої складності.

ЯКІСНІ ВИРОБИ

Ми напряму співпрацюємо з виробниками і вибираємо тільки якісні комплектуючі. Всі вироби обов'язкове тестуються при максимальному навантаженні.

ВІЗУАЛІЗАЦІЯ РІШЕНЬ

Виходячи з побажань і бюджету клієнта, а також фактичного розташування реклами, ми запропонуємо кілька варіантів рішень з візуалізацією на місці установки.

КОРОТКИЙ ТЕРМІН ВИГОТОВЛЕННЯ

Технічні фахівці працюють в LED Media Ukraine на постійній основі, а всі необхідні комплектуючі вже у нас на складі.

МОНТАЖ НА БУДЬ ВИСОТІ

У нашому портфоліо є монтаж на даху ТЦ, на виробничій будівлі висотою 78м. При необхідності ми підключаємо спецтехніку і промислових альпіністів.

СЕРВІСНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

Гарантійне і післягарантійне обслуговування збільшують термін служби і покращують якість картинки. Ми також приділяємо увагу стабільності енергопостачання.

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

FAQS

ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

ЛЕД Медіа Україна дає 1 рік ПОВНОЇ гарантії (на комплектуючі та збірку) з дня продажу (установки). Для продовження гарантії пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

Для керування вам знадобиться встановити на смартфон / ноутбук спеціальну програму. Навчання управлінню входить у вартість екрану. Також є серія безкоштовних відеоуроків.

Зовнішні (outdoor) рекламні носії виготовляються за стандартом IP65. Така вулична LED реклама не боїться снігу, дощу, вітру, морозу, спеки. Робоча температура -35 ° С + 45 ° С, вологість: 5% - 85%.

У будь-який час доби LED рекламу видно до 300 м. Для більшості випадків достатньо стандартної яскравості, а для LED екранів на сонячній стороні рекомендується яскравість щонайменше 6000 кд.

Доставка виробів здійснюється компаніями Нова Пошта, Delivery в спеціальній обрешітці.

Також ми пропонуємо послугу All inclusive: доставка + установка + підключення + навчання на місці співробітниками ЛЕД Медіа Україна.

Зв'язатися з нами

  ХОЧЕТЕ
  ПРАЦЮВАТИ
  З НАМИ?

  НАШІ КОНТАКТИ

  м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
  м. Київ Столичне шосе 103

  Нажмите!

  Arrow Icon
  Video Widget Preview
  Play Icon
  Связаться с нами