ПРО КОМПАНІЮ

LED Media Ukraine - компанія, яка успішно займається виробництвом і монтажем LED реклами. Ця ніша вже не нова, але в Україні ще тільки почала розвиватися. З 2017 роки ми напрацювали цінний досвід, багато задоволених клієнтів і продовжуємо розширювати свою частку на ринку LED реклами.

НАША ФІЛОСОФІЯ

Бізнес - це люди.

Реклама - це інформація.

LED реклама - це збільшення продажів!

Що це означає для наших клієнтів, партнерів і колег?

НАШІ ЦІННОСТІ

Найголовніша цінність - це люди. За будь-яким проектом, виробом, дзвінком стоїть конкретна людина. Дотримання домовленостей з партнерами, бажання допомогти клієнтам зробити правильний вибір, уважність до колег - це те, що відрізняє команду LED Media Ukraine.

Творення. Для нас кожен проект - це дитя. Дитя технологій, інновацій, наших зусиль і креативності. Кожен з команди LED Media Ukraine має відношення до кінцевого результату - продукту, виробленого нашою компанією. Ми хочемо зробити досконалим кожен виріб: і LED екран на великому торговому центрі, і маленьку біжучий рядок на сімейному кафе.

Професіоналізм. Ми з колегами завжди прагнемо зростати професійно, кожен у своїй сфері. Підвищуючи свій рівень, ми тим самим підвищуємо рівень компанії. На даний момент LED Media Ukraine - регіональний лідер у виробництві LED екранів. Компанія безпосередньо імпортує комплектуючі у провідних світових виробників і є їх дилером.

Сертифікати.

Сертифікат дилерства та сертифікати навчання наших співробітників

Відповідальність. Одне з наших ключових якостей, мабуть, найважливіше. Це дотримання термінів виготовлення, висока якість виробів, просте сервісне обслуговування. Як заявлено в нашій філософії, LED реклама - це збільшення продажів, а відповідно і прибутку (адже це головна мета реклами, правда?).

А також, наша мрія! Зібрати перший 3D LED екран в Україні.

Виконані проекти можна подивитися тут

Якщо у Вас виникли додаткові питання, зателефонуйте нам, напишіть в месенджер або прямо заповніть цю просту онлайн-форму.

0
Рік на ринку
0 м2
Виробили реклами
в 0
Містах працює наша реклама
0
Задоволених клієнтів

ВІДГУКИ КЛІЄНТІВ

НАШІ КЛІЄНТИ

НАМ ДОВІРЯЮТЬ

ХОЧЕТЕ
ПРАЦЮВАТИ
З НАМИ?

НАШІ КОНТАКТИ

м. Дніпро пр-т Б. Хмельницького 156
м. Київ Столичне шосе 103