Біжучий рядок – це універсальний рекламний носій. Одна з її особливостей – можливість швидко змінювати інформацію. Часто у наших клієнтів виникає питання, що ж написати на рухомому рядку? Відразу уточнимо, що зараз ми говоримо про монохромного (одноколірної) рухомому рядку – червоної, білої, жовтої, синьої, зеленої.

  1. Біжучий рядок може працювати як вивіска. Ви можете написати назву, вказати години і графік роботи.
  2. Також можна додати інформацію про акції, умови доставки, спеціальні пропозиції, оновленні асортименту.
  3. Можна додати зображення, логотип (в програму завантажується чорно-біле зображення, а виводиться на рядок в тому кольорі, якого кольору модулі в рядку – червоний, білий, синій, жовтий, зелений).
  4. На рядку програється gif-анімація. Є вбудована в програму стандартна анімація, також можна додати свою. Як і у випадку з зображенням, завантажується анімація повинна бути чорно-білою, а виводиться буде тим кольором рядки.
  5. Клієнтам буде зручно бачити календар і час, а також температуру повітря.

Біжучий рядок приваблює клієнтів своєю динамічністю. Можна налаштувати швидкість зміни інформації, а також вибрати ефекти появи і зникання тексту і зображень.

Наші менеджери навчать вас швидко змінювати інформацію на рухомому рядку за допомогою ноутбука або смартфона, щоб у вас залишалося більше часу для більш важливих справ!

Надішліть фото місця монтажу рядка, що біжить (фасад, вітрина, вікно, стіна) в viber, Telegram, WhatsApp або Messenger, і ми зробимо для вас безкоштовну візуалізацію.

https://www.youtube.com/watch?v=wCXl_jqlHdM&ab_channel=LEDMEDIA