На продукцію компанії LED Media Ukraine надається 1 рік ПОВНОГО гарантії (на комплектуючі та збірку). Гарантія дійсна протягом гарантійного терміну з дня продажу (установки). Також пропонуємо укласти договір на сервісне обслуговування.

При виході вироби з ладу в період гарантійного терміну, покупець носія LED реклами має право на безкоштовний ремонт. Він зобов’язується організувати безпечний доступ до носія LED реклами на час ремонту, особливо якщо він змонтований на висоті.

Гарантійні зобов’язання не поширюються на вироби, що вийшли з ладу з вини споживача, мають сліди пайки, видалення маркування, механічних впливів, зміни конструкції без письмового узгодження з виробником або пошкодження вхідних ланцюгів (внаслідок неякісного або неправильного електроживлення), які зазнали впливу хімічних речовин, самостійного ремонту або умовами експлуатації, не передбаченими виробником.

Продавець не надає гарантій сумісності продукції з іншими комплектуючими та програмним забезпеченням. Продавець не гарантує, що купується обладнання відповідає недокументованим вимогам і очікуванням споживача, якщо ці вимоги не були документально узгоджені з продавцем при оформленні замовлення.

Причину виникнення дефектів обладнання визначають фахівці нашого сервіс-центру.

АКЦІЯ “Антикриза”: на вироби, куплені до 31.12.2021, надається 1 рік повної гарантії + 1 рік сервісного обслуговування зі знижкою 50%.

Ваш спокій – це наша турбота!